תקנון האתר

א. כללי:

 1. חברת ש.ר אניגמה בע"מ, ח.פ 515351914, מפעילה מתחם "חדרי בריחה" ברחוב יוסף ספיר 9, ראשון לציון. הזמנת משחקים עבור החדרים הנמצאים במתחם, מבוצעים דרך האתר (enigmaescaperooms.co.il), טלפונית מול עובדי המתחם או במשרדי המתחם.
 2. הזמנת משחקים דרך האתר מהווים את הסכמת הלקוח לקבל את התקנון ולנהוג לפיו.

 

ב. הזמנת משחק:

 1. להזמנת משחק יש לבחור את חדר המשחק הרצוי בעמוד הראשי של האתר. לאחר מכן יש לסמן את התאריך הרצוי והשעה הרצויה.
 2. על מנת להשלים הזמנת משחק, יש להזין פרטי לקוח: שם פרטי ומשפחה, כתובת דוא"ל ומספר טלפון נייד.
 3. לאחר הזנת הפרטים, הלקוח יתבקש להשאיר פרטי כרטיס אשראי להבטחת התשלום עבור המשחק שהוזמן. במקרים של תקלה במערכת ההזמנות האינטרנטית ואי יכולת להשארת פרטי כרטיס אשראי, ייצור קשר נציג מטעם חברת ש.ר אניגמה בע"מ לקבלת פרטי כרטיס אשראי לעירבון. בשני המקרים המצויינים לעיל, פרטי האשראי נשמרים במערכת מאובטחת מסוג J5, של חברת לאומי כארד.
 4. במידה וההזמנה לא אושרה על ידי חברת האשראי, יקבל הלקוח הודעה בהתאם. לצורך השלמת ההזמנה יידרש הלקוח ליצור קשר עם שירות הלקוחות של החברה לצורך הסדרת אישור חברת האשראי לביצוע ההזמנה.
 5. התשלום יבוצע בכרטיס אשראי ו/או תשלום מזומן לאחר המשחק.
 6. מתן פרטים כוזבים לצורך רישום ו/או הזמנת המשחק, ובכלל זה שימוש שלא כדין בכרטיס אשראי של אחר, מהווה הפרת ההסכם ועבירה פלילית, והעושה כן צפוי לעונש הקבוע בחוק ועלול להיות מחויב בתשלום פיצויים.

 

ג. מדיניות ביטול:

 1. הלקוח רשאי לבטל הזמנתו.
 2. ביטול משחק ייעשה דרך שירות הלקוחות של החברה במספר: 054-2280731
 3. בביטול הזמנה עד 24 שעות לפני מועד המשחק, הלקוח לא יחוייב בדמי ביטול. במידה והלקוח ביטל את ההזמנה בפחות מ-24 שעות, יחוייב בדמי ביטול בסך 100 ₪. במידה והלקוח ביטל את ההזמנה בטווח של שעתיים ממועד המשחק ו/או לא הופיע כלל, יחוייב בדמי ביטול בסך 50% מסך ההזמנה המינימלית לחדר.
 4. האתר רשאי לבטל הזמנה:
  1. באם נפלה בהזמנה טעות כלשהי.
  2. במידה ויתברר כי ההזמנה בוצעה שלא על פי תקנון זה או הייתה כרוכה בפעילות בלתי חוקית של הלקוח ו/או צד ג' כלשהו;
  3. עקב תקלה טכנית או נעקב סיבות שאינן בשליטת החברה או באחריותה.
 5. אודות ביטול ההזמנה תמסר ללקוח הודעה בטלפון ו/או בכתב לכתובת הדואר האלקטרוני אותה ציין בעת ביצוע ההזמנה .

 

ד. שירות לקוחות:

בשאלות לגבי האתר, פעילותו והמוצרים המוצגים באתר ניתן לפנות לשירות הלקוחות בדואר אלקטרוני  info@enigma-escaperooms.co.il או בטלפון 054-7814890. שירות הלקוחות יעשה את מרב המאמצים להתייחס לכל פנייה תוך 24 שעות.

 

ה. סודיות מידע:

 1. החברה עשויה לבצע מפעם לפעם שימוש בפרטי הלקוחות הנמצאים ברשותה.
 2. פרטי כרטיס האשראי של הלקוח לא נשמרים באתר החברה אלא מוזנים ישירות לשרת חברת הסליקה.
 3. החברה נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע, אך בקרות מקרים שאינם בשליטתה ו/או שנובעים מכח עליון, החברה לא תהיה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם ללקוח ו/או למי מטעמו אם מידע זה יאבד או אם יעשה בו שימוש לא מורשה ; למען הסר ספק ,החברה לא תהיה אחראית לכל חשיפת המידע כתוצאה מפריצה של גורמים לא מורשים לאתר, והלקוח פוטר את החברה מכל אחריות כאמור.

 

ו. תנאים נוספים:

 1. טעות בתיאור המוצר לא תחייב את החברה
 2. הלקוח מאפשר מפעם לפעם לשלוח אליו הודעות פרסומיות, הודעות שירות שונות, אישורי הזמנת משחק והודעות אחרות הקשורות לקיום המשחק. הודעות פרסומיות יישלחו אך ורק באמצאות דוא"ל ובתחתית כל הודעה יופיע כפתור "הסר מהתפוצה" שלאחר לחציתו לא תשלחנה יותר הודעות פרסומיות ללקוח.
 3. הלקוח מאפשר לחברה לפרסם את התמונה שצולמה אחרי המשחק ברשתות חברתיות.
 4. החברה ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם ללקוח או לצד שלישי כתוצאה משימוש או רכישה שלא על פי תקנון זה, תהא עילת התביעה אשר תהא, לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שייגרמו מכל סיבה שהיא. החברה שומרת את הזכות לבטל את הרכישה הספציפית בהודעה בכתב למבצע הפעולה
 5. אחריות החברה בגין כל נזק מוגבלת לגובה הסכום ששולם לה על ידי הלקוח בגין הזמנתו
 6. רישומי המחשב של האתר בדבר הפעולות המתבצעות דרך האתר יהוו ראיה לכאורה לנכונות הפעולות .
 7. כל מידע ו/או תצוגה המופיעים באתר ,לרבות גרפיקה, עיצוב, הצגה מילולית, סימני מסחר, סימני לוגו וכן עריכתם והצגתם של אלה, הנם בבעלות בלעדית של החברה ו/או מי מטעמה. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת בתכנים המופיעים באתר אלא בהסכמת החברה בכתב ומראש. כל המוצרים המופיעים באתר זה כפופים לזכויות יוצרים עפ"י חוק .
 8. חברת ש.ר אניגמה מספקת שוברים מטעמה או מטעם גורמים חיצוניים עימם משתפת פעולה. שוברים אלו ניתנים למימוש בהתאם לתנאים המופיעים על גבי השובר או באתר החברה המספקת.
 9. לא ניתן להנות מכפל מבצעים, לקוח יוכל לממש הטבה לה זכאי בהתאם לבחירתו.

 

פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל הנובע ממנו יעשו בהתאם לחוקי מדינת ישראל, ויתבררו במידת הצורך, בבית המשפט המוסמך בראשון לציון בלבד .

 

Call Now Button
שינוי גודל גופנים