5 טיפים להפקת יום גיבוש מוצלח

חדר בריחה

5 טיפים להפקת יום גיבוש מוצלח

גיבוש ועבודת צוות הם שני נושאים משמעותיים שיכולים להשפיע על סביבת העבודה כולה, ועל הצלחת העסק בפרט. עם זאת, אתם מעדיפים להציע לצוות פעילות קצת שונה, כזו שתעורר את האנרגיות, תרומם את האווירה ותאפשר לכולם לעבוד יחד בהנאה גדולה. הכירו את הדבר הבא: ימי גיבוש בחדרי בריחה. אז… איך עושים את זה? התשובה פשוטה.

1 – שלבו חדר בריחה בלוח הזמנים

דמיינו לעצמכם חדר גדול ומרהיב אליו נכנסים יחד כל חברי הצוות. הם מקבלים משימה מפתיעה, וכדי לעמוד בה הם מתבקשים לאסוף רמזים, לפתור חידות ולפצח קודים מסתוריים. כך הם לומדים לעבוד יחד, מכירים אלה את אלה טוב יותר ועוברים יחד חוויה מגבשת מאוד. אם תשלבו במהלך יום הכיף שלכם גם חדר בריחה, זה בדיוק מה שתשיגו, וזה הסיפתח המושלם ליום שכזה. לפני שאתם מזמינים אסקייפ רום בקרו בדף המבצעים שלנו ובחרו את האטרקציה הקלאסית לצוות שלכם.

2 – בחרו את המיקום האידאלי

אחת השאלות החשובות ביותר שאתם צריכים לשאול את עצמכם, היא איפה יתקיים יום הגיבוש. האם תישארו קרוב למשרד, תבחרו לוקיישן במיקום שאליו יוכלו כולם להגיע בקלות או תתרחקו ותזמינו אוטובוס לרווחת כל העובדים? אפשר ואף מומלץ להתייעץ עם העובדים כדי שתוכלו לוודא שגם הם יהיו מרוצים מהבחירה שתקבלו.

3 – תכננו את הארוחות

האם אתם מתכננים ארוחת צהריים חגיגית לכל חברי הצוות? אולי תעדיפו לפתוח את הבוקר עם פיקניק בחיק הטבע? אוכל טוב תמיד משדרג את החוויה, וכדאי שתדאגו לצרכים הבסיסיים ביותר של העובדים ביום הארוך הזה. אם כן, שלבו ביקור במסעדה או פיקניק לפני הביקור בחדר הבריחה כדי שיהיו לכולם אנרגיות לצלוח את המשימה המורכבת.

4 – הכינו את העובדים

אנשי הצוות צריכים להיערך לקראת היום הזה. הם צריכים להתמודד עם לוח הזמנים, לארגן את הילדים ולדעת מה בדיוק עומד לקרות. אתם יכולים להכין להם כמה הפתעות, כמובן, אבל רצוי לעדכן אותם מראש על קיומו של יום הגיבוש, על השעות ועל האופן שבו יגיעו אל הפעילויות השונות.

5 – ערכו משוב קצר

כדי להפיק את המקסימום מהיום הזה, שוחחו עם הצוות לאחר הפעילויות השונות ונסו להבין מה הם קיבלו במהלך ההתנסות. למשל, מה למדו על חבריהם לצוות בעקבות חדר הבריחה? האם הכירו טוב יותר קולגות שלא הכירו קודם? האם למדו משהו חדש על עצמם? כיף הוא יעד מרכזי ביום הזה, אבל הוא לא היעד היחיד.Call Now Button
שינוי גודל גופנים