4 רעיונות מנצחים עבור ערב צוות לעובדים

4 רעיונות מנצחים עבור ערב צוות לעובדים

עובד מרוצה הוא עובד טוב ועובד נאמן הוא עובד אשר תורם יותר למקום העבודה ורוצה לשמור על מקום העבודה שלו. אחד מהדברים החשובים ביותר שכל בעל עסק צריך לעשות עבור עובדיו, ולא אין יוצא מן הכלל, הוא ערבי צוות וגיבושים. הכמה שעות האלו או אפילו היום חופש בו עושים פעולות, כה חשובות לכל עובד ובהחלט תורמות עוד יותר לבעל העסק עצמו ומחזירות את ההשקעה. להלן מספר רעיונות עבור ערב צוות לעובדים שלכם וכזה שייזכר חודשים קדימה.

ארבעת הרעיונות המנצחים עבור ערב הצוות שלכם

  1. חדרי בריחה – אחד הטרנדים הבולטים ביותר והמעניינים ביותר הוא חדר בריחה ולא בכדי הוא זוכה להיות אחד מערבי הצוות המבוקשים ביותר. ערב צוות הינו בעצם הזדמנות לעשות גיבוש לעובדים והכל תוך כדי שהם נהנים, עובדים בשיתוף פעולה ונהנים מכל רגע ורגע. ישנם חדרי בריחה פזורים בכל הארץ אך מומלץ לבחור בחדר בריחה באזור שיאפשר לכם גם להמשיך את הערב וליהנות אחרי החדר בריחה ולדבר עליו כך שאל תגבילו את עצמכם במיקום חדר הבריחה. יתרון נוסף של חדר בריחה הוא האופי הלימודי שלו וכוונתנו כאן על העובדה שחדר בריחה היא עבודת צוות והעובדים ילמדו לעבוד האחד עם השנייה על מנת לצלוח את חדר הבריחה ולהיות הצוות המנצח.
  2. סינמה סיטי VIP – רעיון נהדר לבילוי יום גיבוש לעובדים או ערב צוות עבור העובדים הוא לקחת את כל העובדים אל אחד מאולמי הקולנוע המאפשרים VIP ולהתענג על צפייה בסרט תוך ישיבה על כורסאות מפנקות ואכילה של כל המטעמים ללא הגבלה לצד שתייה קלה ושתייה חריפה.
  3. קריוקי – עוד רעיון מעולה עבור יום גיבוש לעובדים הוא קריוקי. מדובר בלהיט לא קטן ולא מעט אנשים ישמחו להוציא את הזמר שבתוכם וליהנות מערב חוויתי נעים. את הקריוקי ניתן לערוך בבית או באולם קריוקי ייעודי. חשוב מאוד לדעת כי קריוקי הוא לא פעילות מהנה עבור זמר יחיד שעולה לשיר אלא דרך נהדרת לייצר ולחזק חברויות בין הקולגות על ידי בחירת שירים קבוצתיים. כמו כן, ניתן לשלב חידון שירים עבור יתר העובדים אשר אינם שרים אלא צופים מהצד.
  4. סטנד אפ – יום כיף לעובדים הוא יום בו העובדים צריכים ואמורים ליהנות ולצחוק – וזו בדיוק הסיבה לקחת בחשבון הופעת סטנד אפ אשר כל תכליתה היא לגרום לצופים ליהנות ובעיקר לצחוק. אם אתם עתידים ומחפשים אחר פעילות מצחיקה לשלב במסגרת גיבוש עובדים, מומלץ לשקול את אופציית הסטנד אפ כמופע המרכזי או כמה שנקרא ערב צוות לעובדים. ישנם לא מעט ערבי מיקרופון פתוח, יש יותר הופעות וגם עומדת האופציה להזמין סטנדאפיסט אל מקום אירוע ערב הצוות.

לסיכום, תכנון ערב צוות לעובדים אינו חייב להיות מטלה או משימה מורכבת ובלתי אפשרית. ההיצע הקיים כיום יאפשר לכל בעל עסק לתכנן ולהוציא לפועל ערב צוות נהדר וכזה שכל העובדים ייהנו בו וידברו עליו גם ימים לאחריו. הסוד הוא לדעת לבחור פעילויות גיבוש עובדים נכונות ואם תשאלו אותנו מה המומלץ ביותר הרי שנמליץ ללא היסוס על חדר בריחה.

 Call Now Button
שינוי גודל גופנים