3 סיבות להזמין חדר בריחה ליום גיבוש

3 סיבות להזמין חדר בריחה ליום גיבוש

תכנון יום גיבוש הוא אתגר גדול, אין ספק בכך. זוהי מטלה שמחייבת קביעת מטרות מוגדרות, תכנון לוח זמנים מפורט וניסיון נואש למלא אותו בתכנים שיאפשרו למטרה הגדולה להתממש. אתם באמת רוצים ליצור אחווה וגיבוש בין הצוות, אתם רוצים לעודד שיתוף פעולה ובעיקר אתם רוצים שהם יקבלו את הכלים הטובים ביותר להתמודדות עם משימות ואתגרים משותפים. אם כן, הכירו את הטרנד הלוהט של השנים האחרונות – אסקייפ רום – וגם את שלוש הסיבות הכי טובות לשלב חדר בריחה ביום הגיבוש שלכם.

מתנסים, טועים ולומדים

אחת הסיבות העיקריות להצלחה הגדולה של חדרי בריחה היא שמדובר בחוויה מרתקת שמאפשרת למשתתפים בה ללמוד איך לעבוד יחד, איך להתמודד עם טעויות של אחרים ואיך ללמוד מהם ולעבוד באופן יעיל וחכם כדי להתקדם במסלול, במקום להיתקע מאחור. כשלרשות הצוות 60 דקות בלבד כדי לפענח את התעלומה הגדולה בפארק היורה או במצולות הים, אין להם ברירה אלא לנסות, לטעות ובעיקר ללמוד אלה מאלה. יום גיבוש במיטבו, אין ספק.

מגלים חוזקות

לכל אחד מאיתנו נקודות מסוימות שבהן הוא חזק יותר או פחות. במסגרת חדר בריחה, שבמרכזו תעלומה שלצורך פתרונה נדרש איסוף רמזים ויכולת לפענח את הקשר המסובך ביניהם, החוזקות מתגלות במלוא הדרן. אם כן, חדר בריחה המשולב במסגרת יום גיבוש מאפשר לחברי הצוות לזהות את הנקודות שבהן הם טובים יותר ופחות, ואת אלו שבהן הקולגות שלהם יכולים לכפות ולתרום הרבה יותר. ככל שחברי הצוות יכירו טוב יותר את עצמם ואת השותפים שלהם למסע, כך הם יידעו למי לפנות כשהפרויקט הגדול שלהם נתקע או כשצצה תקלה בדרך להשגת היעד המחלקתי.

חוויה בלתי נשכחת

לבסוף, אסקייפ רום מציע לחברי הצוות שלכם הנאה גדולה, אתגר ותחושת סיפוק כבירה. המשמעות היא שמבלי לשלוח אותם לסמינר או לסדנה שגרתית (ומשעממת) תוכלו להגיע לתוצאות טובות יותר. אפשרו לצוות שלכם להשתחרר, ליהנות משעת משחק שתיתן לו יותר כלים פרקטיים מכל הרצאה שישמיע לכם הפרופסור המדופלם ביותר. בתוך העולם הסוחף של חדרי הבריחה תשיגו את הגיבוש המיוחל, תיצרו חברויות ותראו איך החברים לומדים לעבוד יחד מבלי שהתאמצתם, בחיוך גדול. סביר להניח שכבר מחר בבוקר, כשתחזרו אל המשרד, תמצאו שהם מתייעצים קצת יותר, מתקשרים באופן יעיל, מתייעצים ומביעים עמדה. הכל למען הצוות ולמען המטרה המשותפת שלו, שהיא בסופו של יום, המטרה של הארגון.Call Now Button
שינוי גודל גופנים