תקנון ה- vr

נוסעים יקרים למרחבי הדמיון והמציאות המדומה,

תקנון זה מאגד בתוכו את ההנחיות והמידע לשימוש מיטבי בתחנות המציאות המדומה. אנחנו ממליצים שתקראו אותם לפני השימוש בכדי שתגיעו ליעדכם בשלום ותוך כדי הנאה מרבית.

באולמות הנוסעים תוכלו למצוא מסכים אשר מקרינים סרטוני הסברה על החוויה וקטלוג דיגיטלי של המציאויות השונות אליהם תוכלו להשתגר. מומלץ בחום לצפות בתכנים אלו לפני ההתנסות הראשונה ולמלא אחר ההוראות.

לכל אחד בעל דמיון זמין ישנה אפשרות להנאה מרובה. אולם אנחנו ממליצים לנשים בהריון מתקדם, לאנשים עם בעיות יציבה, אנשים עם בעיות פרכוס, או תסמינים אפילפטיים, אנשים הסובלים מחוסר שינה או אנשים הנמצאים תחת השפעת אלכוהול או סמים, לא להתנסות בחוויה ולהישאר במציאות הנוכחית.

לרשותם של נכים על כסאות גלגלים עמדות מיוחדות המותאמות לשיגורם למציאות המדומה. יחד עם זאת עליכם לדעת כי המכשור האלקטרוני בתחנת השיגור פולט גלי רדיו העלולים לגרום להפרעות קצב לבעלי קוצבי לב או מכשירים רפואיים המושתלים בגופם. על כן, בעלי קוצבי לב או מכשירים המושתלים בגופם נדרשים להתייעץ עם רופאם האישי לפני נסיעתם למרחבי הדמיון ושימוש בתחנות VR-Enigma לצורך שיגורם. השיגור למציאות המדומה מוטלת על אחריות הנוסע בלבד וכל עניין בריאותי או נפשי שאיננו מוזכר לעיל ומהווה חשש בפעילות , מוטל לשיקול דעת הנוסע / אפוטרופוס בלבד.

הכרטיסן בעמדה יבדוק שכרטיסכם הוא בר תוקף, יסייע לכם להרכיב את הערכה הכוללת משקפיים מיוחדות , אוזניות ושני ג'ויסטיקים וינחה אתכם בהפעלתם. חשוב להקשיב ולציית לכרטיסן.

אם זה שיגורכם הראשון, בתחילת השיגור תתחילו לחוות את המציאות המדומה בשיגור איטי לתחנת ההדרכה הבין גלקטית הראשונה, שם תתנסו באפשרויות השונות אשר מערכת VR-Enigma הנגישה למענכם לצורך התמצאות טובה יותר במרחבי המציאות המדומה. במידה ותוך כדי השיגור וההתנסות אתם מרגישים שלא בנוח, מרגישים סחרחורת או כל תחושה מעיקה אחרת , עליכם לקרוא לכרטיסן בקול ותוך הרמת ידכם. בכל שלב תוכלו להוריד את משקפי המציאות המדומה , אך מומלץ כי הכרטיסן יעשה את זה עבורכם.

הנסיעה במרחבי הדמיון מוגבלת בזמן, על פי סוג הכרטיס אותו רכשתם. כ 5 דקות לפני סיום זמן השיגור תישמעו צפצוף והכרטיסן יודיע לכם שעליכם לרדת בתחנה הבאה. נצלו את הזמן עד תומו וחכו לכרטיסן שיבוא לסייע לכם להוריד את המשקפיים ושאר הציוד.

לאחר שייכנסו לתוקפן התקנות החדשות בסניפים לגבי "נוסע מתמיד" יהנה נוסע אשר נסע לפחות פעם אחת, במרחבי הדמיון והמציאות המדומה של תחנות VR-Enigma  ממחיר הנחה מיוחד השמור לנוסעים ותיקים.

נוסעים אשר מזמינים את שיגורם דרך האינטרנט, צריכים להגיע 15 דקות לפני השיגור המיועד בכדי להתכונן למסע ולהכין את עצמם. נוסעים אשר יגיעו באיחור, יאלצו להמתין ברציף לעמדה פנויה או להיכנס לעמדה שלהם עד תום הזמן המקורי שהוזמן.

אם רכשתם כרטיסים באינטרנט תוכלו לבטל את הנסיעה עד 48 שעות לפני השיגור או להזיזו למועד אחר עד 24 שעות לפני השיגור ללא חיוב.

 

Call Now Button
שינוי גודל גופנים