למה לשלב חדר בריחה ביום הגיבוש שלכם?

VR

למה לשלב חדר בריחה ביום הגיבוש שלכם?

הטרנד הלוהט הזה מסרב לחלוף מהעולם, ולגמרי בצדק. יותר ויותר ישראלים מגלים את נפלאות חדר הבריחה והם מתמכרים להרפתקה הזו. אלא שלאורך הדרך הפך האסקייפ רום לחלק בלתי נפרד גם מימי הגיבוש ומפעילויות לפיתוח צוותים ומנהלים. למה? יש המון סיבות טובות.

מתמודדים עם אתגרים

תכנון יום גיבוש עבור העובדים הוא צעד נכון, ויש לו המון יתרונות אבל מעל לכל הוא עוזר לעובד להתמודד עם אתגרים ולגלות איך הוא מסתדר, במה הוא טוב יותר ובמה קצת פחות. יתרה מכך, הוא לומד שלא תמיד צריך להתמודד עם משימות לבד, ובמקומות שבהם הוא קצת פחות מצטיין – יש קולגות שיוכלו לעזור, לייעץ ולהעניק לו את הכלים הנכונים.

מכירים את החברים

כדי לפתור את החידות השונות צריך לשנס מותניים, לשתף פעולה ובעיקר להקשיב. כשאתם בוחרים חדר בריחה (תוכלו לראות בדף החדרים שלנו מה מתאים לכם), אתם למעשה יוצאים למסע שבו נדרשים כישורים רבים ומגוונים. יש מי שטוב יותר בחידות היגיון, מי שיעזור יותר בכל הקשור למספרים ומי שיציע רעיונות קצת מופרכים – אבל בהחלט רלוונטיים.

מפתחים כישורים חדשים

במהלך הפעילות המיוחדת והמרתקת הזו, חברי הצוות נוטים לחלוק ביניהם תפקידים שונים – בין אם באופן מודע ובין אם לא. עובד אחד הופך למנהיג וכולם שמחים להקשיב לו ולצעוד בעקבותיו, אחר משמש על תקן יועץ שמעלה רעיונות יצירתיים, וכולם מגלים עד כמה סיעור מוחות יכול להיות נעים, מעניין ופורה. בקיצור, חדר בריחה הוא הזדמנות מעולה לשדרג את כישורי הצוות ולפתח בהם תחושה נהדרת של מסוגלות.

משחקים ונהנים

גיבוש לצוות וחיזוק הכישורים השונים הם חשובים, אבל ברמה הבסיסית ביותר, העובדים שלכם צמאים ליום אחד שונה שישבור את השגרה ויעניק להם אנרגיות חדשות. אתם יכולים לעזור להם לעשות את זה די בקלות. בחרו חדר בריחה עם סיפור מדליק ועיצוב מיוחד, תנו לעובדים להשתחרר ואפשרו להם לבלות לאורך כל היום. הוסיפו ללוח הזמנים גם מסעדה טובה ונהלו שיחה נעימה עם העובדים רגע אחרי שישלימו בהצלחה (ובגאווה) את המשימה שלהם.

עכשיו, כשאתם מבינים כמה יתרונות יש לפעילות המיוחדת הזו, שמשלבת בין משחק לאתגר ומעניקה לכולם את ההזדמנות ליהנות יחד – כצוות – נדמה שאין דרך טובה יותר לחזק את העובדים ולהפוך את הקבוצה הזו לקבוצה מנצחת.Call Now Button
שינוי גודל גופנים