ליום גיבוש או לחופשה אישית: כך תבחרו אטרקציות מושלמות

ליום גיבוש או לחופשה אישית: כך תבחרו אטרקציות מושלמות

כולנו אוהבים להתנסות ולחוות, ואם אפשר לבלות את הזמן שלנו באטרקציה שונה ומיוחדת (עדיף עם החברים או המשפחה) הרי זה משובח. אז איך בוחרים אטרקציה שתתאים ליום גיבוש, לפיתוח מנהלים או לבילוי משפחתי, ומה באמת חשוב לזכור לפני שיוצאים מהבית?

התאימו את האטרקציה לקבוצה

זה באמת לא משנה אם אתם מתכננים יום חווייתי לעובדים, דייט מיוחד במינו או חגיגת יום הולדת משפחתית לאבא – אטרקציות במרכז יכולות להתאים כמעט לכל מטרה ולכל קבוצה. עם זאת, בהחלט רצוי להבין מה באמת מתאים לאופי המשתתפים ולהעדפות שלהם. למשל, משפחות שמאוד נהנית מפאזלים ופתרון חידות עשויות ליהנות מאוד מחדר בריחה מרתק, וזו פעילות נפלאה גם לגיבוש הצוות או לפיתוח מיומנויות ניהול אצל העובדים הבכירים שלכם.

שלבו את האטרקציה בלוח הזמנים

סביר להניח שאתם מרכיבים תמונה גדולה ומורכבת הרבה יותר, והאטרקציה הנבחרת היא רק פרט אחד קטן בתסבוכת הזו. אז לפני שאתם מזמינים פעילות לשעה 10 בבוקר או דווקא לשעת צהריים מאוחרת, אולי כדאי לתכנן את סדר היום ולקבוע את לוח הזמנים באופן המדויק ביותר. הגדירו מתי תיפגשו והיכן, כמה זמן יידרש לכם כדי להגיע לפעילות הראשונה וכן הלאה. התכנון הזה חשוב, משום שהוא יבטיח לכם יעילות ודיוק לאורך כל היום. זו גם דרך נהדרת לדעת האם לוח הזמנים הגיוני, או שמא עדיף לוותר על אטרקציה כזו או אחרת או לצאת קצת יותר מוקדם מהבית.

תנו לקבוצה זמן "התאוששות"

העובדים, הילדים או החברים, כולם זקוקים לזמן מנוחה והתאוששות כמעט אחרי כל אטרקציה, ובוודאי כאשר מדובר באטרקציה מלהיבה שמקפיצה את האדרנלין. אז נכון, פעילות בחדר הבריכה תימשך שעה לכל היותר, אבל לא פעם החבר'ה נהנים לדבר, להשוות רשמים, לפרגן ולצחוק על עצמם. האנרגיות שלהם בשיאן ואת החוויה הזו אתם רוצים לשמר לאורך כל היום, וגם בהמשך. אם כן, תנו להם את הזמן הדרוש ואף שריינו מראש את הזמן הדרוש למען המטרה הזו.

עכשיו, כשאתם יודעים מה באמת חשוב לקחת בחשבון לפני שמתחילים, הגיע הזמן לקבל החלטות ולבחור את האטרקציה האידאלית עבורכם. אז מה תעדיפו – חדר בריחה, מציאות מדומה או רעיון יצירתי אחר?Call Now Button
שינוי גודל גופנים