כך תתמודדו עם אסקייפ רום בהצלחה

כך תתמודדו עם אסקייפ רום בהצלחה

כך תתמודדו עם אסקייפ רום בהצלחה

אתם בוודאי מכירים את המושג, או לפחות שמעתם את השילוב המשונה בין שתי המילים הללו – חדרי בריחה, או אסקייפ רום, או כל גרסה אחרת שעשויה להיות מוכרת כיום. מי שלא התנסה בחוויה הממוחשבת שיצאה אל העולם לפני כשני עשורים יזכה להכיר כעת את הגרסה המציאותית שלה, וכדי שתוכלו לעבור את החוויה הזו בהצלחה גדולה, ולהצטרף אל הקהל המכור שחורש את רחבי ישראל בניסיון לפתור כמה שיותר חדרי בריחה, הנה מדריך מקוצר, במיוחד עבורכם.

מצאו את הפתרון

חדרי בריחה הם, למעשה, חדרים נעולים שאליהם תיכנסו במטרה לאסוף רמזים וחפצים שיעזרו לכם לפתור חידות ולפצח קודים. אם תשלימו בצורה נכונה את כל החידות השונות תמצאו את הפתרון שיאפשר לכם לצאת מהחדר. לצורך השלמת האתגר עומדים לרשותכם שישים דקות וגם כמה חברים טובים (לבד זה בהחלט קשה מאוד) וביחד תוכלו לטקס עצה ולעבור סיעור מוחות פרודוקטיבי מאוד. כדאי לשים לב שבחדרי בריחה פזורים לא מעט פריטים שיש להם חשיבות רבה לפתרון, אבל תתקשו לדעת מראש מה באמת נחוץ ומה שם כדי להסיח את דעתכם, ועוד יותר מכך תצטרכו לגלות בעצמכם אילו פריטים רלוונטיים לאיזו חידה, ואיך בעצם הם עוזרים לכם להגיע אל הפתרון המיוחל.

קבלת עזרה

לאחר שנכנסתם אל החדר, אתם והחברים הכי טובים, בני המשפחה או הצוות שלכם מהמשרד, תתחילו להסתובב ברחבי החלל ולחפש כל שביב מידע שהוא. חשוב לשים לב שבכל חדר בריחה מהסוג הזה תוכלו לשמור על קשר רציף עם מפעיל החדר שיעזור לכם עם רמזים בשעת הצורך. אתם לא צריכים לדעת שום דבר מראש, וגם אם אתם בוחרים בחדר בריחה שבמרכזו ניצבת דמות מוכרת כמו אינדיאנה ג'ונס למשל, אתם לא חייבים להימנות על צופיו הנלהבים של הסרט. מה שבאמת חשוב הוא שתגיעו ערוכים ומוכנים לאתגר, תשנסו מותניים ותהיו מוכנים לנסות, לטעות ובעיקר ליהנות.

למי זה מתאים?

התשובה הפשוטה היא שחדרי בריחה מתאימים לכל אחד ואחת. משפחות רבות בוחרות לצאת מפעם לפעם למסע המרתק כדי ליהנות מהחוויה המשותפת, ארגונים בוחרים לשלב אסקייפ רום ביום הגיבוש כדי לסייע לעובדים לעבוד יחד, בשיתוף פעולה, ולגלות עד כמה עבודת צוות היא חיובית ומפרה. לאחרונה נראה שגם גברים שרוצים להפתיע את בת הזוג בדייט מקורי, או נשים שרוצות להציע לבן הזוג חוויה שונה ליום ההולדת, כולם מגלים את הקסם של חדרי הבריחה, קסם שמורכב בעיקרו מהמסתורין ומההזדמנות לעשות משהו קצת שונה, הרחק מבתי הקפה והמסעדות, מהמולת הרחוב ומהשגרה. זוהי שעה של התנתקות, הזדמנות לבלות עם האנשים היקרים לנו, ולעשות זאת תוך התנסות מלהיבה שמפוצצת אותנו באדרנלין.Call Now Button
שינוי גודל גופנים