כך תשלבו חדר בריחה באירועים עסקיים

כך תשלבו חדר בריחה באירועים עסקיים

בעלי עסקים, מנהלים ורכזי משאבי אנוש מוצאים עצמם לא פעם בפני דילמה. הם רוצים לתכנן אירוע ייחודי לעובדים, להעניק לצוות יום פעילות מהנה מחוץ למשרד או לציין אבן דרך בחייו של העסק באופן שונה ומקורי. אין ספק שהאפשרויות הקלאסיות והמוכרות, כמו הבחירה במסעדה טובה או בערב ברביקיו בחצר של אחד העובדים, הן אפשרויות טובות למדי. מצד שני, אם נחליף את המילה "קלאסיות" ב"נדושות" כנראה שנדייק מעט יותר. זו בדיוק הסיבה לכך שארגונים רבים בוחרים לצאת מהשבלונה המוכרת ולהיכנס לחדר בריחה מרתק ומעוצב היטב, ולאפשר לצוות העובדים לפעול ביחד כדי למצוא את הדרך החוצה. הבשורה הטובה עוד יותר היא שכל מנהל אשר בוחר לשלב חדר בריחה בפעילות מהסוג הזה נהנה מעוד יתרון משמעותי במיוחד.

גיבוש בדרך מהנה

גם אם אתם חוגגים יום הולדת לאחד מחברי הצוות, גם אם אתם מציינים סיומה של שנה רווחית ומוצלחת, וגם אם אתם מבקשים להודות לצוות על העבודה המסורה שלו בפרויקט האחרון – חדר בריחה הוא דרך מצוינת לחגוג. זאת משום שלצד ההנאה הרבה הנלווית לאתגר, לפתרון החידות ולמשימה שעל הפרק, הצוות שלכם זוכה לעוד הזדמנות לחזק את הקשר, להתגבש ולעבוד בשיתוף פעולה פורה ומפרה. זה בדיוק מה שהעובדים שלכם צריכים, ולמען האמת, זה גם מה שהארגון שלכם צריך. כך, על ידי הצבת יעד משותף, תוכלו לראות את הצוות מתייעץ, משתף, מפרגן ומחזק, ואת הכלים החשובים שירכשו במהלך שעת פעילות אחת הם יקחו איתם קדימה גם לחיים האישיים וגם למשרד.

מחשבה, דמיון והנאה גדולה

השילוב של חדר בריחה במסגרת אירוע עסקי למעשה יציב אתגר בפני העובדים שלכם – אבל מבחינתכם מדובר בפתרון פשוט ונוח למדי. זאת משום שתחת קורת גג אחת תוכלו ליהנות לא רק מכניסה לעולמו של אינדיאנה ג'ונס או מטעימה מפארק היורה, אלא תציעו לעובדים, למנהלים ולכל משתתפי האירוע את כל מה שהם צריכים כדי ליהנות באמת. עם השלמת הפעילות בחדר הבריחה העובדים שלכם יוכלו לסעוד יחד בארוחה מפנקת ולשתף בחוויות שלהם מתוך החדר, הם יוכלו להתנסות בפעילויות מלהיבות אחרות וגם לקחת הביתה מגנטים למזכרת. אתם לא תצטרכו לעבוד קשה, לתכנן או לדאוג יותר מדי, אלא ליהנות בדיוק כמו יתר חברי הצוות. אם כן, שנסו מותניים והתכוננו לאחת החוויות הסוחפות והמהנות ביותר שצפויות לכם, אתם עומדים ליהנות מכל רגע.Call Now Button
שינוי גודל גופנים