כך תהפכו את יום ההולדת לחוויה מאתגרת במיוחד

כך תהפכו את יום ההולדת לחוויה מאתגרת במיוחד

תכנון יום הולדת רק הולך ונעשה קשה ומאתגר יותר. בכל שנה שחולפת אנחנו רוצים להפתיע ולחדש. אנחנו רוצים להפוך את היום הזה לחוויה מיוחדת שאנחנו והחברים נתקשה לשכוח. אנחנו רוצים שזו תהיה חגיגה גדולה, עם אדרנלין בשמים ואנרגיות מטורפות. השאלה הגדולה היא איך עושים את זה. כדי לעזור לכם לתכנן את היום הזה טוב יותר, לפניכם שני רעיונות מדליקים במיוחד.

תכנון אירוע קונספט

יום הולדת קלאסי מורכב משבלונה די מוכרת, שמשתנה מדי כמה שנים בהתאם לגיל. כילדים אנחנו חוגגים עם הפעלה, שקיות הפתעה ועוגת שוקולד מסורתית. כאנשים בוגרים הפאב או המסעדה הופכים למקומות אטרקטיביים במיוחד. כדי לגוון ולהפתיע נסו לשלב נושא מרכזי או קונספט באירוע שלכם. למשל, תכנון יום הולדת הישרדות הוא צעד מבורך. מאחר ותכנית הריאליטי זוכה לאחוזי צפייה לא מבוטלים ב-10 העונות שבהן היא משודרת בישראל, סביר להניח שגם החברים שלכם ייהנו מהאטרקציה. תחרות, משימות פיזיות, משחקי מחשבה ואנרגיות בלתי רגילות. אלה הם היתרונות המשמעותיים של האירוע הזה.

60 דקות בחדר הבריחה

קונספט מלהיב לא פחות הוא חדר הבריחה, זה שרבבות (ואף מאות אלפי) ישראלים כבר התמכרו אליו. אם עדיין לא זכיתם להתנסות בחוויה כדאי שתכירו אותה. כך תיכנסו אל חדר נעול, כשעל הפרק משימה חשובה במיוחד. אולי תישלחו בעקבות אינדיאנה ג'ונס ואולי תצטרכו לאתר ביצת טי-רקס בפארק היורה. כך או כך תעמוד לרשותכם שעה אחת בלבד, במהלכה תצטרכו להפגין לא מעט יצירתיות ומקוריות כדי לצאת מהחדר ולהגיע אל היעד. כל פריט וחפץ הוא רמז פוטנציאלי, כל אות וספרה יכולה להתגלות כחלק מקוד וכל כתב חידה יגרום לכם לחשוב, לנסות, לטעות ולהצליח בגדול. העבודה המשותפת עם החברים רק תוסיף לאדרנלין ומהחדר הזה תצאו כשאתם מלאי אנרגיות, נרגשים ונלהבים.

התאמה לכל גיל

חדר בריחה הוא פתרון מושלם לכל יום הולדת, בכל גיל. גם לקטנים, גם לגיל המצוות, גם לבני ובנות הנוער, ובוודאי שלמבוגרים בחבורה. בחרו את הסיפור האטרקטיבי מבחינתכם, גלו אילו הרפתקאות אפשריות וצאו למסע מטריף בעולם אחר לחלוטין, בעיצוב מדויק ועם תשומת לב לכל פרט קטן. בחדר הזה יום ההולדת יהפוך לחגיגה של ממש, וזו הדרך הטובה ביותר להתחיל את האירוע שלכם. כשתמשיכו לארוחת הערב או להרמת הכוסית בסוף האירוע, יהיה לכם הרבה על מה לדבר, ובעיקר תהיה לכם חוויה משותפת שתתקשו לשכוח גם בימי ההולדת הבאים עליכם לטובה.Call Now Button
שינוי גודל גופנים