יום כיף לעובדים

יש שאלות? נשמח לעזור
הסיבות שבגללן חדר בריחה הוא יום הכיף האידאלי

אתם רוצים לתכנן יום כיף לעובדים, יש לכם תקציב מוגדר ומטרות ברורות. אין לכם ספק שהפעילות המרכזית חייבת להיות מהנה באמת, כזו שתאפשר לעובדים להשתחרר, ליהנות, לצחוק, ואם אפשר גם לעבוד קצת יחד, בשיתוף פעולה, גם אם מדובר בעובדים שבשגרה העסקית שלהם נמצאים בתחרות מסוימת. אם התיאור הזה מאפיין את המשימה המאתגרת שעל שולחנכם, הרי שהפתרון האידאלי מבחינתכם הוא חדר בריחה, ואם תבחרו באטרקציה הזו כפעילות המרכזית של היום הזה, אין ספק שתשיגו את כל המטרות שלכם, ועוד יותר מכך. לפני שנמנה את יתרונותיו של חדר הבריחה, נתחיל כמובן בהבנה הבסיסית – מה זה בעצם אומר?

 

מה הוא אסקייפ רום?

יכול להיות ששמעתם לא פעם את צמד המילים אסקייפ רום, או חדר בריחה, ובחיפוש קצר בגוגל גם תגלו שורה ארוכה של חדרי בריחה במקומות רבים בארץ. הפופולאריות הרבה של החדרים הללו לרוב נובעת מכך שהם מספקים חוויה בלתי רגילה למשתתפים. הצעד הראשון אל החדר, רגע אחרי שהדלת נסגרת, מכניס את המשתתפים אל עולם אחר, יקום מקביל אם תרצו, ובו הכל יכול לקרות. הם יכולים להרגיש לרגע כמו אינדיאנה ג'ונס במרדף אחר פריט נדיר במיוחד או להישאב אל העולם הקסום המוכר להם מסרטי "פארק היורה". בתוך החדר הייחודי הזה ימתינו לחברי הצוות שלל חידות, רמזים, וגם לא מעט הסחות דעת, ואם ידעו לזהות בין עיקר לטפל, לחבר רמזים בצורה נכונה ולהרכיב את חלקי הפאזל באופן מושלם, הרי שהדרך החוצה פשוטה ומהירה יותר.

 

לא רק להנאה

כאשר מבינים מה הוא בעצם אסקייפ רום, או חדר בריחה, מבינים למה אנשים רבים בוחרים לצאת אל ההרפתקה עם המשפחה, עם חברים טובים, עם בן או בת הזוג – או במסגרת יום כיף לעובדים. מבחינת המעסיקים, תכנון יום כיף לעובדים שבמרכזו חדר בריחה יביא יתרון כפול. לא רק שהעובדים יזכו להנאה אדירה ונדירה, הם גם יקבלו סל כלים חיוני מאוד. הם ילמדו לעבוד יחד, לחשוב, להציע, להפרות זה את זה, לשתף, להתייעץ, להקשיב ולהכיל. רק בשיתוף פעולה ובעבודת צוות ניתן יהיה לצאת מהחדר ולהשיג את המטרה המשותפת, וכל הכלים שיאפשרו לעובדים שלכם להגיע אל המטרה הזו הם כלים שיעזרו להם גם במשרד, כשיעד המכירות ייקבע או כשהפרויקט הבא ייצא לדרך. נכון, ההנאה של העובדים שלכם היא מטרה ראשונה במעלה כשאתם מתכננים יום כיף לעובדים, אבל אם אפשר לתכנן יום כיף שיביא גם לכמה יתרונות נוספים, הרי זה משובח.

 

מגוון אפשרויות

השאלה הבאה שלכם קשורה בוודאי למגוון האפשרויות שלפניכם, וכאן אפשר להיות רגועים ובטוחים – מגוון עשיר ומרתק מצפה לכם. חדרי בריחה יכולים להציע סיפורים, לוקיישנים ואטרקציות מלהיבות ומיוחדות באמת, וככל שהחדר מעוצב בקפידה רבה יותר כך הוא מבטיח לשאוב אתכם עמוק אל תוך העלילה, ואין זה משנה אם היא מתקיימת במצולות הים, בלב היער או בכל מקום אחר. כדי שתוכלו לבחור חדר בריחה שיהיה אידאלי במסגרת יום כיף לעובדים התמקדו בחדרים שמציעים לכם את כל מה שאתם צריכים: מצד אחד אתגר שיעודד את העובדים לחשוב וגם לפעול ביחד, ומצד שני מיקום נוח. מצד אחד סיפור מרתק ומצד שני חוויה בלתי רגילה בעיצוב שגורם לך לרגע אחד להתבלבל ולתהות האם זוהי אכן מציאות אחרת או שמא רק תפאורה מדויקת להפליא. האפשרויות רבות, ללא ספק, אתם רק צריכים להגדיר מטרות וצרכים, ולבחור את החדר שמתאים לכם באמת.

Call Now Button
שינוי גודל גופנים