יום גיבוש לעובדים

יש שאלות? נשמח לעזור
חדר בריחה – יום הגיבוש האידאלי

מנהלי משאבי אנוש שמתכננים יום גיבוש לעובדים מכירים את הדילמה העיקרית, והיא קשורה לשאלה איך אפשר להפיק יום שהוא מצד אחד מהנה וחווייתי, ומצד שני כזה שיעביר לעובדים את המסרים המרכזיים ואת הערכים של החברה. עבודת צוות, מחשבה יצירתית, חתירה משותפת למען המטרה, מסרים אלה ואחרים הם העיקר מבחינת המנהלים, ואחת הדרכים הטובות ביותר להשיג את היעדים הללו היא חדר בריחה. מי שעדיין לא מכיר את הקונספט הייחודי והפופולרי כל כך, זה שכבש את העולם כולו וגם את הישראלים, לפניכם כמה מילים על חדר בריחה, ובעיקר על תרומתו לחיזוק ערכי הארגון בקרב העובדים.

 

פותרים חידות ביחד

חדר בריחה הוא למעשה חדר נעול שאליו נכנסת קבוצת המשתתפים לצורך השלמתה של משימה מוגדרת. לרשות המשתתפים שישים דקות בלבד, במהלכן הם אמורים לאסוף רמזים, לפצח קודים ולמצוא את הפתרונות לחידות השונות. אם יפצחו את החידות המורכבות יגיעו אל הפתרון ויצאו מהחדר. אלא שהעיקרון הפשוט (לכאורה) נעשה מורכב, מאתגר ובעיקר חווייתי, שכן חדרי בריחה בישראל מעוצבים ומתוכננים בקפידה רבה, מתוך מחשבה לא רק על ההנאה הטמונה בהתמודדות עם האתגר המחשבתי, אלא על החוויה המלאה. המשמעות היא שכל חדר מעוצב באופן מדויק כדי לאפשר לכם להרגיש למשך שעה אחת כמו דמויות בהצגה מושקעת במיוחד. התפאורה, הפריטים השונים בחלל וגם החידות השונות והרמזים הפזורים בכל עבר, הם שמכניסים אתכם לקצב ולאווירה.

 

בקיצור: אוכל, בירות והרבה מאוד אקשן בגיבוש שלכם!

 

מעוניינים בפרטים והצעת מחיר? מלאו פרטים בטופס ונציג שלנו יתקשר בהקדם

 

 

 

מעוניינים בפרטים והצעת מחיר? מלאו פרטים בטופס ונציג שלנו יתקשר בהקדם

נהנים – ומתגבשים

אז איך כל הטוב הזה הופך יום גיבוש לעובדים לאטרקציה גם מבחינת המעסיקים, ולא רק מבחינת העובדים? אין ספק, זוהי הנאה גדולה מאוד עבור המשתתפים שזוכים להפעיל את המוח, לחשוב יצירתי ולהתמודד עם אתגר מהנה, אבל הרווח כפול. זאת משום שהדרך הטובה ביותר לפתור את כתבי החידה, לחבר את הרמזים לפתרונות הנכונים ובעיקר לצאת בסופו של דבר מהחדר, היא דרך שמחייבת שיתוף פעולה, עבודת צוות והרבה מאוד מחשבה יצירתית ופורה בין חברי הצוות. כאשר כל אחד מהמשתתפים סורק את החדר ומאתר פרטים אחרים, וכל אחד תורם מהידע האישי שלו, מהחוויה ומההתנסויות שלו, הדרך לפתור את החידות טובה ומהירה יותר, ובעיקר יעילה. אין זה מפתיע אם כן שמעסיקים רבים בוחרים לשלב חדר בריחה כאשר הם מתכננים יום גיבוש לעובדים, ואם אתם תוהים לעצמכם איך בעצם פעילות אחת שנמשכת שעה יכולה למלא יום שלם. התשובה – לפניכם.

 

הצעה ליום גיבוש

אתם רוצים לשלב חדר בריחה במסגרת יום גיבוש לעובדים, ויש לכם הרבה יותר מאשר שעה. אם כן, התחילו את היום שלכם בארוחת בוקר מפנקת, במסעדה או בחיק הטבע, ואפשרו לעובדים להיכנס לאווירת המנוחה, לדבר על נושאים שאינם קשורים בהכרח לעבודה, להשתחרר קצת מהלחץ ומערימת המשימות המחכה להם במשרד. זוהי ההזדמנות לקבוע גם את צוותי המשימה לקראת הפעילות בחדר הבריחה, וכאן יש לכם שתי אפשרויות עיקריות – או לאפשר לעובדים לקבוע בעצמם את ההרכב ולקחת בחשבון שהם יבחרו בחבריהם הטובים, או לחסוך דילמות ואי-נעימויות, ופשוט להגדיר עובדה. אם תבחרו בדרך הזו מומלץ ליצור צוותים שמורכבים מעובדים ממחלקות שונות, מצוותים אחרים או מעובדים שממלאים פונקציה ייחודית שאחרים בקבוצתם אינם ממלאים. לאחר הפעילות עצמה תוכלו להיפגש שוב, לנתח את הסיטואציה, לאפשר לכל משתתף לשתף בחוויה האישית שלו ובכלים שקיבל לא רק כאדם פרטי, אלא גם לקראת יום העבודה הבא שלו, יום שבו יפגוש בחברי הצוות שלו לחדר הבריחה, אבל בסיטואציה קצת שונה, וקצת יותר רשמית…

מעוניינים בפרטים והצעת מחיר? מלאו פרטים בטופס ונציג שלנו יתקשר בהקדם

Call Now Button
שינוי גודל גופנים