חדר בריחה – מדריך מקוצר למתחילים

חדר בריחה – מדריך מקוצר למתחילים

חדר בריחה – מדריך מקוצר למתחילים

עשרות חדרי בריחה נפתחו בשנים האחרונות כמעט בכל עיר בישראל, ואין ספק שמדובר באטרקציה מלהיבה שמושכת אליה קבוצות של חברים וגם ארגונים שמחפשים פעילות ייחודית ליום כיף. אם אתם עומדים לחוות לראשונה בחייכם חדר בריחה, אתם בוודאי לחוצים מהמעמד. אם לחוויה הזו מצטרפים כמו חברים קצת יותר מנוסים כדאי שתעמדו בקצב ותדעו להתמודד עם האתגר טוב יותר. אם כן, המאמר הזה בדיוק בשבילכם, והטיפים הללו יעזרו לכם להגיע לחדר הבריחה הראשון שלכם קצת יותר רגועים.

1 – כל פרט חשוב

הפרטים הקטנים נראים לנו לפעמים מיותר, אבל כשאתם נמצאים בתוך חדר בריחה והשעון מתקתק, דווקא הפרטים הללו הם החשובים מכל. הביטו סביבכם והתייחסו לכל תמונה, מילה, ספרה או פריט כאל רמז פוטנציאלי. מששו את החפצים השונים ובדקו מה זז ממקומו, מאחורי מה עשוי להסתתר קוד או איזה ספר יכול לרמז לכם על עוד מרכיב בצופן שאתם מנסים לפצח. חדר בריחה הוא לא עוד חדר קלאסי ופשוט. לכל דבר יש משמעות, גם אם חלק מהפריטים סביבכם אמורים רק להסיח את דעתכם.

2 – הקשיבו לאחרים

יש סיבה טובה לכך שהחוויה של חדר בריחה מיועדת לקבוצות, והיא שיש משמעות אדירה לעבודת צוות. אם מצאתם רמז, או משהו שלדעתכם יכול לשמש כרמז, ספרו לחברים שלכם. היו קשובים גם לרמזים שהם עשויים למצוא. אם יש בחדר מחשב או טלפון ייתכן שאתם צריכים להרכיב מספר טלפון ורק אם כולם ישתפו את כולם בספרות שמצאו תוכלו להגיע לתשובה הנכונה. בנוסף, הרעיונות שלכם יוכלו לתת השראה לחברים שלכם, והרעיונות שלכם בהחלט יכולים להפרות את הדמיון הפורה שלכם. סיעור מוחות הוא שם המשחק, ובחדר הבריחה יש לו חשיבות רבה מאוד.

3 – חשבו מחוץ לקופסה

אם יש בחדר ראי ואתם חושבים שהוא שם כדי שתוכלו לשפר הופעתכם, חשבו שנית. האם ייתכן שיש בחדר טקסט בכתב מראה? אולי אם תביטו דרכו תמצאו שיש מאחוריהם אלמנט שכלל לא זיהיתם כשנכנסתם אל החדר. אסקייפ רום מתוכנן בקפידה רבה כדי לאתגר אתכם, וכדי שתוכלו לחשוב באופן יצירתי ומקורי בדרך להשגת היעד שלכם. אז נכון, השעון מתקתק ואתם חוששים שהשעה שלכם עומדת להסתיים, אבל עדיף שתתעכבו עוד כמה רגעים ותגיעו לפתרון הנכון. אחרת תפעלו בלחץ, ובלחץ תתקשו להגיע לתוצאה הטובה. חדר בריחה נועד כדי שתיהנו ממנו, לזמן אין משמעות אמיתית.

מגוון חדרי בריחה לבחירה בקישור הנ"ל: https://www.room.run/Call Now Button
שינוי גודל גופנים