חדר בריחה לקבוצות גדולות

יש שאלות? נשמח לעזור
איך תמצאו חדר בריחה לקבוצות גדולות?

כל צוות המשרד מתכונן ליום הגיבוש המתקרב, התייעצתם, העליתם רעיונות והרוב הסכים שיש פעילות אחת מהנה במיוחד שאי אפשר לוותר עליה – חדר בריחה. אפשר להבין זאת. עם הדלת הנעולה מאחור, עם החידות שמסתתרות בכל פינה, וגם במקומות שלא הייתם מעלים בדעתכם, עם רמזים שלפעמים נראים קצת בלתי אפשריים וגם עם עיצוב מדויק ששואב אתכם לעולם מקביל, אין זה מפתיע שהחוויה מסעירה וממכרת כל כך. אלא שבקבוצה גדולה נדמה לפעמים שאין מנוס, אלא לוותר על החוויה הנפלאה ולהסתפק בעוד סדנה שגרתית. אם גם אתם מאמינים בזה הרי שאין סיבה שתרימו ידיים. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא למקד את החיפושים שלכם בחדר בריחה לקבוצות גדולות, וכן, יש חיה כזו.

 

איך זה עובד?

חדר בריחה לקבוצות גדולות אינו שונה מכל חדר בריחה אחר, והוא יכול להתאים גם לקבוצה קטנה יותר. אם יצא לכם לבקר בחדרי בריחה שונים אתם כנראה יודעים שרוב החדרים מיועדים לקבוצות אינטימיות שמונות עד 6 או 8 אנשים לכל היותר. במצבים אלה, אם תרצו להגיע עם כל הצוות, הגדוד או החבר'ה מהכיתה, תצטרכו לבלות יום שלם מחוץ לחדר ולקבוע את סדר הכניסה של כל קבוצה. חדר בריחה לקבוצות גדולות פותר את הבעיה הזו בצורה מעולה, כך שתוכלו להמשיך ליהנות מהחוויה הבלתי רגילה שמחכה לכם מעבר לדלת גם אם החלטתם להגיע עם קבוצה גדולה במיוחד.

 

בחרו קונספט לחדר בריחה לקבוצות גדולות

כדי שתוכלו לבחור חדר בריחה שמתאים לכל חברי הקבוצה, הקפידו גם כאן – כמו בכל חיפוש שגרתי אחר חדר בריחה קטן ואינטימי יותר – להתמקד במה שאתם באמת רוצים ואוהבים. סקר קצר בין החברים יכול לעזור לכם לקבל מושג טוב יותר באשר לסיפור שיסקרן אותם יותר, וכדי להקל על ההליך הדמוקרטי אפשר ואף רצוי להציע מספר מצומצם של חלופות ולהעלות אותן להצבעה. כך תוכלו להכריע בסוגיה הרת הגורל ולקבוע האם אתם עומדים לצאת למסע בעקבות אינדיאנה ג'ונס, הפרופסור המיתולוגי, או לעבר פארק היורה שם תצטרכו לצוד ביצת דינוזאור שנמצאת תחת שמירה קפדנית.

 

תכננו את היום שלכם

חדר בריחה לקבוצות גדולות הוא לרוב הרבה יותר מאשר חדר בריחה. במילים אחרות, אם אתם רוצים לתכנן יום גדוש חוויות והפעלות, מוזיקה, אוכל וגם הזדמנות לשוחח על ההרפתקה שחוו חברי הצוות יחד, תוכלו ליהנות ממתחם עשיר ומרתק שמשלים את החוויה. זוהי נקודה חשובה מאוד בעיקר למי שחוגג יום הולדת או למי שמתכנן יום גיבוש לעובדים. במצבים האלה אתם בהחלט זקוקים לחדר בריחה שמיועד לקבוצות גדולות, אבל מעבר לסיפור הנפלא והסוחף שאליו תיכנסו למשך שעה תמימה, אתם יכולים ליהנות משלל אטרקציות משלימות גם כשתסיימו לפתור את התעלומה של חדר הבילוש.

הפעילויות שלנו

Call Now Button
שינוי גודל גופנים