חדר בריחה למתחילים: כך תשרדו את האתגר

חדר בריחה למתחילים: כך תשרדו את האתגר

אם זו הפעם הראשונה שלכם בחדר הבריחה, וגם אם זו הפעם הרביעית אבל אתם עדיין רוצים לשפר מיומנויות ולהתמודד עם האתגר באופן יעיל יותר, המדריך המקוצר שלפניכם יעשה את העבודה. אז רגע לפני שהדלת נסגרת ואתם ניצבים בפני חדר משונה ועמוס רמזים, יש לנו כמה טיפים חשובים שכדאי לכם להכיר.

הכי חשוב: הימנעו מספוילרים

סביר להניח שאתם מקשיבים להמלצות ובוחרים חדר בריחה על בסיס סיפורים של חברים טובים שהיו, התנסו ונהנים לספר כמה החדר הזה היה מיוחד, מדהים ומרתק. ההמלצות הללו חשובות מאוד, אבל כשאתם מחפשים חדר בריחה ראשון לציון מומלץ להימנע מספוילרים כאלה ואחרים. אתם לא רוצים לדעת מראש את הפתרון, שכן תחושת הסיפוק שתחכה לכם בסוף המסלול שווה יותר אם תעבדו קשה יותר על כל רמז וכתב חידה.

כלל מפתח: לכל דבר יש משמעות (כמעט)

בזמן שאתם סגורים בחדר הבריחה, הביטו סביב והתייחסו לכל פרט בתפאורה כאל רמז פוטנציאלי. המראה שעל הקיר עשויה להיות פרקטית אם תגלו שהיא משדרת לכם רמז בכתב ראי מעברו השני של הקיר, מאחורי התמונה עשוי להסתתר קוד סודי, ואת המפתח לכספת אתם עשויים למצוא מתחת לאריח ריצוף רופף. בקיצור, גם החפצים התמימים ביותר עשויים להיות יעילים וחשובים, ולכן כדאי לבחון בקפידה את כל מה שאתם רואים לנגד העיניים, רק בלי לשבור אף פריט תפאורה, כן?

כדאי לזכור: החברים שלכם שם

בין אם הגעתם לחדר הבריחה במסגרת יום גיבוש במשרד ובין אם אתם חוגגים יום הולדת לאמא, חדרי בריחה לקבוצות שם כדי שתעבדו יחד, כצוות. החברים והקולגות שלכם שם כחלק בלתי נפרד מהחוויה, ורק אם תאחדו כוחות תצליחו לעבור את זה בקלות ובצורה טובה יותר. אז כשאתם מוצאים עוד רמז או חושבים על רעיון שנראה לכם ביזארי לחלוטין, אל תהססו לשתף. בחלק מהמקרים תגלו שאתם צודקים ובמקרים אחרים אולי תטעו, אבל תעוררו השראה ותסייעו לאחרים להציע פתרונות יצירתיים משלהם.

כל אחד טוב בתחום שלו

אתם אולי טובים יותר בחשבון, החבר שלכם לחדר הבריחה חזק יותר בחידות היגיון ויש מי שניחן בכושר ראייה מצוין והוא מסוגל לזהות גם את הפרטים הקטנים שאתם פשוט מפספסים. כל אחד מכם טוב בתחום שלו, ובהחלט כדאי להתמקד במה שאתם טובים בו קצת יותר – לטובת המשימה כמובן. אם תעשו את כל זה, תגלו שאתם לא צריכים 60 דקות, ואתם גם לא צריכים ספוילרים.Call Now Button
שינוי גודל גופנים