חדר בריחה לכל מצב: האירועים שתוכלו לחגוג בגדול

חדר בריחה לכל מצב: האירועים שתוכלו לחגוג בגדול

היום כבר ברור לחלוטין שכל אירוע יכול להפוך בקלות לחגיגה מרהיבה ומיוחדת במינה. חדרי הבריחה, אלה שכבשו את הישראלים בשנים האחרונות, הם ללא ספק אטרקציה שמשדרגת כל יום הולדת, אירוע חברה ואפילו דייט רומנטי. בקיצור, אם אתם רוצים להפתיע את החברים והקולגות שלכם, הנה כמה רעיונות לאירועים שבהם אקסייפ רום הוא פשוט פתרון מנצח.

חדר בריחה לימי הולדת (גם לילדים)

האמת היא שזה באמת לא משנה אם אתם חוגגים 12, 35 או 50. חדרי הבריחה מסעירים את כולם, בכל גיל ומכל נקודה בישראל. כך אתם יכולים להפוך את יום ההולדת הקרב לחוויה שונה ובלתי רגילה, ובמקום עוד בר שכונתי או קוסם שיגיע אל חצר הבית, תוכלו להישאב לעולם אחר לחלוטין, להרגיש לרגע כמו אינדיאנה ג'ונס או לאתר אוצר אבוד גם כשהכול נראה אבוד. אם נודה באמת, זו דרך מעולה לפתוח את חגיגות יום ההולדת, עם תחושת גיבוש מופלאה ורמות אדרנלין גבוהות מאוד.

הצעת נישואין בחדר הבריחה

אולי זה יפתיע אתכם (ואולי לא), אבל חדר הבריחה הפך מזמן לטרנד בקרב זוגות שרוצים לעשות משהו קצת שונה, יחד, לחזק את הקשר וליהנות בשניים. אין ספק שזו אטרקציה נהדרת לזוגות, אבל אם תחשבו על זה לרגע, ברור לחלוטין שזו דרך מקורית במיוחד להציע נישואין. תוכלו להסתיר את הטבעת בין החפצים בחדר או בכספת שאליה תצטרכו לפרוץ יחד, ובין כתבי החידה תמתין לה השאלה המרגשת מכולן. לתכנון ההצעה הרומנטית והקסומה שלכם – צרו איתנו קשר.

יום גיבוש – במשרד או בחוץ

גם מנהלים ומעסיקים מכירים ביתרונות הרבים של חדר הבריחה, ורבים מהם מתכננים ימי גיבוש ופיתוח מנהלים המשלבים גם פעילות מהסוג הזה. למעשה, היום ניתן לתכנן יום שלם סביב האטרקציה המהנה הזו, ובמקרים רבים ניתן אף לתכנן אירועים בבית הלקוח או במשרד שלכם. במילים אחרות, גם אם לוח הזמנים דוחק אבל אתם בכל זאת רוצים להציע לכולם חוויה שונה שתשבור את השגרה, הנה דרך מקורית לעשות זאת.

בקיצור – אסקייפ רום לכל מטרה

הדוגמאות שהזכרנו כאן הן רק חלק קטן משפע של אפשרויות, כאשר כל אירוע אפשר לחגוג היום בין כותלי חדר הבריחה הססגוני והמפואר. המשפחה כולה תיהנה מביקור קצר בפארק היורה או מאתגר במצולות הים, וברגע שאחרי, עם תחושת סיפוק וגאוות יחידה, תוכלו לחגוג בענק כל תירוץ – מהשחרור של הילד מהצבא ועד ליום הנישואין של ההורים.Call Now Button
שינוי גודל גופנים