חדר בריחה לילדים

יש שאלות? נשמח לעזור
כך תבחרו חדר בריחה לילדים

המבוגרים גילו כבר מזמן עד כמה חוויית חדרי הבריחה ממכרת ומלהיבה, וזו בדיוק הסיבה לכך שחדרים נוספים נפתחים חדשות לבקרים. אלא שהפעילות הנפלאה הזו היא היום הרפתקה אידאלית לא רק למבוגרים, אלא גם לילדים. המשמעות היא שלכם יש את ההזדמנות לשלב את הילדים בפעילות מלהיבה, לאתגר אותם, לחשוף אותם לעולם חדש ומסקרן שכולו כתבי חידה ולגרום להם לחשוב ולהפגין יצירתיות. כך תוכלו הורים, ילדים, סבים וסבתות, לחוות יחד מציאות מדומה שבה אתם כוכבים בסרט מתח או דמויות מספרי ההרפתקאות שעליהם גדלתם אתם, ועליהם גדלים גם הילדים. השאלה החשובה ביותר היא איך בוחרים חדר בריחה לילדים שיאפשר להם ליהנות מהחוויה כמו שצריך?

 

חדר בריחה לילדים ברמת קושי נכונה

כדי שתוכלו ליהנות מהקונספט הממכר של אסקייפ רום ולחשוף אותו בפני הילדים שלכם, ודאו שאתם בוחרים חדר בריחה שיתאים לילדים. החדר המתאים צריך להיות מאתגר, אבל לא יותר מדי. אם הילדים צעירים מדי ייתכן שחידות מסוימות יהיו בלתי אפשריות ואף מתסכלות, כדוגמת חדרים שבהם חידות מתמטיות מורכבות או פענוח שפה שעדיין לא למדו. באופן כללי חדרי בריחה רבים מותאמים לילדים ונגישים לעולם התוכן והידע שלהם, ובכל זאת רצוי שתשאלו מראש כדי שלא תגלו בתוך החדר הנעול שהילד פשוט לא מצליח ליהנות.

 

יצירתיות היא שם המשחק

אחד היתרונות הבולטים ביותר של חדר הבריחה הוא שמדובר באתגר שמעודד יצירתיות, מחשבה מחוץ לקופסה והמון שיתוף פעולה. האתגר הזה, על שלל היתרונות שלו, יכול להיות מושלם גם לדור העתיד שלכם, וזו סיבה מעולה להזמין חדר בריחה לילדים שבו תוכלו לעבוד יחד על פתרון חידות, איסוף רמזים, ניתוח ממצאים והסקת מסקנות. אם אתם רוצים לראות את החיוך הגדול על פניו של הילד רגע לאחר שפיצח חידה מורכבת או לחוות איתו את הגאווה הגדולה עם פתיחתה של הדלת הנעולה, הקפידו לבחור חדר בריחה לילדים שיתאים לרמתו, לידע שלו, וגם לאופי שלו.

 

בחרו סיפור מושלם

חדר בריחה לילדים, בדיוק כמו כל חדר בריחה קלאסי אחר, הוא חדר שמבוסס על סיפור מסוים, וגם מעוצב בהתאם. לכן, כשאתם בוחרים חדר שאליו תוכלו לקחת גם את היורשים הצעירים שלכם כדאי שתוודאו שהסיפור רלוונטי עבורם, מוכר להם ומתאים לגילם. כך, חדרי בריחה שמבוססים על סרטי אימה ומעוצבים בהתאם עשויים להיות אולי קשים מדי לעיכול עבור הילד, בעוד אסקייפ רום שבו הקונספט השולט הוא סיפור הרפתקה סוחף וססגוני יעודד את הילד לחשוב, לחקור את החדר, לאסוף שביבי מידע ולהגיע למסקנות בכוחות עצמו. זוהי ללא ספק דרך מיוחדת במינה לבלות עם הילדים, לחזק את הקשר בין כל בני המשפחה ולחוות ביחד שעה מופלאה ומרתקת בעולם דמיוני שכולו פנטזיה ואקשן.

Call Now Button
שינוי גודל גופנים