חדר בריחה כפעילות חברתית מקורית

חדר בריחה כפעילות חברתית מקורית

עוד ארוחת בוקר בבית קפה, עוד סיבוב קניות ועוד מפגש חברתי בבית. אין ספק שמגוון הפעילויות שלנו מצומצם למדי, וככזה הוא עשוי להיות שגרתי ואף משמים. אם הייתם יכולים להחליף את הפעילויות הללו במשחק חווייתי ומהנה שבו כולם יכולים לקחת חלק, סביר להניח שהייתם רוצים לעשות את זה, ואם כן הרי שחדר בריחה הוא בדיוק המשחק שאתם מחפשים. ייתכן שזכיתם להכיר את הקונספט של חדר בריחה מהימים שבהם היה זה משחק מחשב שכמעט כולם התמכרו אליו, אבל היום החדר מתעורר לחיים ואתם יכולים להיכנס אליו פיזית, לחשוב, להתמודד ולהגיע לפתרון. חדר בריחה עתיר מסתורין, אשר מעוצב בקפידה רבה ובהתאם לקונספט מסוים, זוהי החוויה האולטימטיבית לכל מי שרוצה לצאת מהשגרה ולהיכנס לעולם אחר, מסעיר ומסתורי הרבה יותר.

 מוכנים? צאו לדרך!

חובבי המסתורין והמתח יתחברו לקונספט של חדר בריחה מהר מאוד. למעשה זהו המקום להזכיר שהמשחק הפופולארי הזה הוא גם ממכר מאוד. לא מעט בוגרים של חדר בריחה אחד ממהרים להזמין לעצמם מקום בחדר בריחה נוסף, ולפעמים הם מבקשים לחזור על חדר מסוים פעם נוספת. אפשר להבין מדוע זה קורה. כשאתם ניצבים בפני כתב חידה שקורא לכם להימלט מחדר נעול רק באמצעות חידות וכתבי קוד, וכשיש לכם בדיוק שעה להפעיל כל תא במוח ולפעול כצוות כדי להגיע אל אוצר אבוד או מפתח חשוב, אתם עשויים לרצות ולדרוש עוד. מחשבה ודמיון, היגיון ומציאות מדומה, כל אלה יחד משתלבים כדי ליצור את החוויה המיוחדת הזו, ואם תפתרו יחד את כל החידות והקודים הפזורים בחדר, תשמחו לדעת שאתם במרחק נגיעה מעמידה במטרה.

 פעילות שמתאימה גם לזוגות

חדר בריחה מתאים לא רק לקבוצות של חברים או לארגונים שמוציאים עובדים לימי גיבוש. למעשה, זוגות רבים עשויים למצוא בפעילות הזו כאטרקציה נפלאה שעוזרת לחזק את שיתוף הפעולה בין בני הזוג. מי שרוצה להציע דייט מקורי או להכניס לזוגיות גם אתגר מסעיר במיוחד – זו בהחלט התשובה בשבילו. תארו לעצמכם דייט שמתחיל על כוס יין, ממשיך בכתב חידה ובבילוי מהנה בחדר בריחה, ומסתיים באנרגיות מיוחדות, עם אווירה טובה וקלילה וגם חיבור הרבה יותר טוב. חדר בריחה הוא פשוט הפתרון המושלם לכל סיטואציה, ולכל קבוצה באשר היא, בין אם מדובר על זוג, משפחה, חברים קרובים או מקום עבודה. מה שבטוח זה שהדבר הראשון שתעשו אחרי הפעילות – זה לחפש חדר בריחה נוסף.Call Now Button
שינוי גודל גופנים