חדר בריחה ככלי לפיתוח מנהלים וגיבוש צוותים

חדר בריחה ככלי לפיתוח מנהלים וגיבוש צוותים

ההחלטה התקבלה ובשלב הזה ברורים לכם היתרונות הרבים של חדרי הבריחה כחלק אינטגרלי מיום הגיבוש של הצוות שלכם. מצד שני, ברור לחלוטין ששעת המשחק המרתקת שצפויה לכם לא תצליח למלא יום שלם, מה שמיד מעלה את התהייה האם ואיך אפשר לשלב חדר בריחה ביום גיבוש או במסגרת פעילות חווייתית לעובדים, מבלי שתצטרכו לעבוד קשה או להרכיב לו"ז רגיש. אחת הדרכים הטובות ביותר להתמודד עם הסוגיה הזו היא לתכנן יום חברה במתחם חדרי בריחה שיציע לכם לא רק את האתגר המופלא ואת המסתורין של אינדיאנה ג'ונס או פארק היורה, אלא מתחם מגוון ועשיר יותר שכולל מגוון חדרים ומאפשר לעובדים להמשיך לבלות במתחם גם לאחר שהתעלומה הגדולה נפתרת.

יום חברה במתחם חדרי בריחה

סביר להניח שאתם יודעים מה בדיוק אמור לקרות במסגרת הפעילות שאתם מתכננים, כמה זמן עומד לרשותכם, מה התקציב שהוגדר ומה מתאים ונכון לחברי הצוות שלכם. מתחם חדרי הבריחה הוא פתרון יעיל ונוח לכל מי שמתכנן יום מורכב כל כך, בעיקר משום שהוא מציע מענה מדויק לכל הצרכים הללו. כך תוכלו להתחיל את הבוקר עם ארוחה טובה, להתמלא באנרגיות, להתנתק מהעבודה ולהתכונן לקראת האתגר שבדרך. משם תמשיכו אל העולם הסוחף שממתין לכם בחדר הבריחה, ובסוף הפעילות תוכלו להישאר במקום ולקיים שיחה נעימה בין חברי הצוות והמנהלים. זוהי ההזדמנות שלכם לזהות את הכלים החיוניים שקיבלתם, להעריך את הקולגות שסייעו לכם בנקודות המשבר בחדר ולפרגן למי שפתר חידות שאף אחד אחר לא ידע איך לגשת אליהן. זהו שלב חשוב מאוד במהלך יום הגיבוש שלכם, בעיקר משום שפעילות חדר בריחה היא פעילות בעלת השפעה אדירה על צוותי עובדים ועל היכולת שלהם לחזק את המרקם החברתי ואת שיתוף הפעולה.

חוויה בלתי נשכחת

חדרי בריחה הם בהחלט חוויה מיוחדת במינה, כזו שהופכת מהר מאוד להתמכרות מהנה, וזו בדיוק הסיבה לכך ששילוב אסקייפ רום במסגרת יום גיבוש או פעילות למנהלים הוא צעד נכון. אם מוסיפים לאטרקציה המהנה ולתפאורה המושקעת גם מתחם מפואר שבו תוכלו להתנסות בחוויית המציאות המדומה, לתכנן סדנאות נוספות, להקרין קטעי וידאו או להתפנק עם ארוחה טובה ומוזיקת רקע נעימה, נראה שיש לכם באמת את כל מה שאתם צריכים. אם כן, חסכו לעצמכם את הזמן ואת האנרגיות, והפכו את פעילות הגיבוש ליום כיף מסקרן שכולל חדר בריחה וכל פעילות אחרת שעולה בדעתכם. ההנאה מובטחת.Call Now Button
שינוי גודל גופנים