היתרון של חדר בריחה כפעילות לארגונים

היתרון של חדר בריחה כפעילות לארגונים

בעלי עסקים מחפשים דרכים חדשות ומקוריות להוציא את העובדים מהשגרה היומיומית ולהציע להם פעילות שהיא חווייתית ומגבשת במיוחד. פעילויות שונות מתאימות לרוב לסיטואציות שונות, כך שאם אתם מחפשים הפעלה חדשה שתעשיר את סדנת פיתוח המנהלים שלכם או פשוט לאפשר לצוות לצאת מהמשרד ולעשות משהו שונה, אתם ניצבים בפני מספר חלופות. אלא שישנה חלופה אחת שמתאימה לכל סיטואציה ולכל קבוצה – חדר בריחה. החדרים הללו, שהפכו מזמן לשם דבר בישראל ונפתחו מאז בכל פינה, מקבלים מקום של כבוד והרבה מאוד תשומת לב משום שהם מציעים חוויה מיוחדת במינה, מיוחדת כל כך עד שהיא מצליחה לסחוף אחריה רבים אשר מתמכרים ומבקשים עוד.

 

שילוב חדר בריחה ביום גיבוש

אם אתם מתכננים יום גיבוש לעובדים, חדר בריחה הוא אידאלי עבורכם משום שלצד ההנאה הרבה המובטחת לעובדים, תוכלו לשלב התנסות במאפיינים חשובים של עבודת צוות. מאחר וחברי הקבוצה יתבקשו להגיע לפתרון תעלומה על ידי איסוף פריטים, פענוח כתבי חידה ופיצוח צופנים וקודים שונים, הם יהיו חייבים לעבוד יחד, לשתף, להתייעץ, להוביל ולהקשיב. כך הם לא רק יהנו מהפעילות הנפלאה ומהמסתורין שאופף את החדר המעוצב בקפידה, אלא הם יחוו גם עבודת צוות וחתירה משותפת לעבר המטרה והפתרון. אם כן, אפשר להבין מדוע ארגונים רבים בוחרים לשלב חדר בריחה בפעילויות הגיבוש השונות, ומאותן סיבות בדיוק הם משלבים חדר בריחה גם בתהליכים של פיתוח מנהלים.

 

לא לעסקים בלבד

חדר בריחה, במהותו, מאפשר עבודת צוות מהנה ופורה ביחד, כזו שבה כולם לומדים אלה מאלה. כאמור, זוהי סיבה אידאלית עבור ארגונים לשלב חדר בריחה בימי הגיבוש וסדנאות המנהלים, אבל לא רק. למעשה, קבוצות פרטיות רבות התארגנו בישראל ויחד, חברי הקבוצה יוצאים לחקור חדרי מילוט ובריחה, לפענח קודים ולנסות לקרוא בין השורות איך יוצאים מהחדר הנעול ואיך מאתרים מפתח או אוצר אבוד. זוגות, חברים קרובים ואפילו משפחות – כולם מתנסים בחדרי בריחה שונים, מתלהבים ומתרגשים, וחוזרים לעוד. הריגוש, האתגר, המורכבות והגאווה הגדולה שמגיעה ברגע שעוד דלת נפתחת ועוד קוד מפוענח – אלה הם הגורמים שמובילים להצלחתו של הקונספט של חדר בריחה. בהתאם, גם מעצבי החדרים השונים עובדים קשה יותר כדי להציע חדר בריחה מעוצב, מרשים, מרתק ובלתי נשכח. עם מטרה מלהיבה וחדר מאתגר, אין ספק שכל מי שייכנס מבעד לדלת יתמכר לחוויה הזו, לא?Call Now Button
שינוי גודל גופנים