האם חדר בריחה יכול להתאים גם לילדים?

האם חדר בריחה יכול להתאים גם לילדים?

מבוגרים רבים כבר גילו את היתרונות האדירים של חדר הבריחה, והמכורים מקפידים לנסות חדרים שונים וסיפורים מפתיעים בכל פעם. חלק ניכר מהם רוצה להעביר את התשוקה הזו גם הלאה, אל הדור הבא, מה שמעלה את השאלה המתבקשת: האם חדר הבריחה יכול להתאים לילדים ומאיזה גיל יוכלו גם היורשים הצעירים לחוות את ההרפתקה המופלאה הזו?

חדר בריחה עם סיפור אידאלי לילדים

כשאתם מחפשים חדרי בריחה לילדים, כדאי לזכור שיש משמעות רבה גם לסיפור של החדר. יש היום לא מעט חדרים עם רקע שעשוי להפחיד או להרתיע את הקטנטנים, בעוד סיפורי פנטזיה על אוצרות אבודים למשל, הם דווקא הזדמנות נהדרת להעניק לילד חוויה שונה ומיוחדת במינה. העיצוב הייחודי, האווירה הקסומה ושיתוף הפעולה עם ההורים, עם האחים או עם החברים הכי טובים, זה בוודאי כל מה שדרוש כדי שגם הילדים יהנו מהחוויה ויתמסרו אליה באופן מוחלט.

אסקייפ רום – לרוב מגיל 8

באופן טבעי רצוי להתייעץ עם צוות חדר הבריחה רגע לפני שאתם משריינים את החדר ומתכננים את לוח הזמנים בהתאם, ובשלב הזה כדאי לוודא שהחדר אכן מיועד גם לילדים. ברוב המקרים התשובה תהיה חיובית, שכן חדרים רבים מתאימים לילדים מגיל 8. מאחר והפעילות ממילא מחייבת שיתוף פעולה בין כל המשתתפים, גם אם הצעירים בחבורה יתקשו להתמודד עם כל החידות שלפניהם, זה בהחלט זמן טוב להיחשף לעולם הצפנים וחידות ההיגיון, לרכוש כלים חיוניים להתמודדות עמם ולקבל את התחושה שכל אחד יכול לעשות את זה – וגם הם מוכשרים וחכמים לא פחות.

חדרי בריחה לימי הולדת

אם אתם צריכים עוד הוכחה לכך שהילדים מאוד אוהבים אסקייפ רום ומכורים אליו לא פחות מהמבוגרים, טרנד ימי ההולדת בחדרים המרהיבים הללו הוא הוכחה נוספת לכך. למעשה, ילדים רבים מבקשים לצאת מהשגרה, להתרחק ממסיבות הכוללות הפעלה כזו או אחרת, ולהישאר בקרבת חדר הבריחה. הם נהנים מסיפור הרקע ששואב אותם לעולם הדמיון, עובדים יחד כדי לפתור תעלומות ויוצאים מלאי אדרנלין להמשך החגיגות עם החברים הטובים, עם עוגת יום ההולדת ועם מוזיקה מהנה שמשלימה את החוויה. אז כן, זוהי בהחלט פעילות שהילדים אוהבים ורוצים לטעום ממנה כמה שיותר, ואין ספק שמדובר בהתמכרות מבורכת. כל עוד הם רחוקים מהמסך, מפעילים את המוח ועל הדרך גם את הגוף – אנחנו יכולים רק לשמוח.Call Now Button
שינוי גודל גופנים