בר מצווה בחדר בריחה

בר מצווה בחדר בריחה

יום ההולדת ה-13 של הנסיך מתקרב וזה אומר מבחינתכם שממש בעוד רגע תתבקשו לתכנן הפקה גדולה לכל החברים מהכיתה. סביר להניח שהחברים שלו כבר הוציאו הזמנות לאולם האירועים הגרנדיוזי או החלו לתפור חליפות, אבל זה לא אומר שאתם צריכים להיסחף אחר הגל הזה ולסחוף אתכם את חתן בר המצווה. למעשה, יש לכם הזדמנות פז להציע אירוע חגיגי הרבה יותר, שכולל אטרקציה מרכזית שתנצח כל ערב קריוקי, מופע אורקולי או רקדניות מקצועיות. כל מה שאתם צריכים הוא להזמין את החברים הכי טובים שלו למתחם חדרי בריחה מפואר, שבו יוכלו הילדים להתנסות באחת הפעילויות המהנות ביותר, ובאותה ההזדמנות גם ליהנות מאוכל מצוין, הפעלות ומוזיקה טובה.

למה דווקא חדר בריחה?

מי שבוחר לשלב חדר בריחה בחגיגות בר המצווה של הילד ימצא שיש לחוויה הנפלאה הזו לא מעט יתרונות. מעל הכל, חדר הבריחה הוא דרך מצוינת לעודד את בני הנוער, אלה שרגילים לבלות שעות מול מסכי המחשב או הסמארטפון, לגלות עולם סוער ומרתק לא מבעד למסך, אלא תחת אצבעותיהם. כדי להתמודד עם האתגר שלפניהם וכדי להגיע לפתרון התעלומה, הם לא יוכלו לחפש מידע בגוגל, להתייעץ בטוויטר או לבקש מהחברים בפייסבוק שיגלו להם את התשובות לשאלות. הם יצטרכו לחשוב, לדמיין, להפגין יצירתיות וגם לדבר ביניהם, לשתף פעולה ולעבוד יחד. אין כמעט אף פעילות אחרת שתעניק להם את החוויה הזו, או משהו שדומה לה.

איך משלבים חדר בריחה באירוע בר מצווה?

חגיגות בר או בת המצווה ישתלבו בצורה מצוינת עם חדר בריחה, בוודאי אם תבחרו באחד משלל חדרי בריחה באחד המתחמים המובילים בישראל. עם מגוון רחב של חדרים, שכל אחד מהם הוא עולם הרפתקאות סוחף בפני עצמו, וגם עם הפעלות, מוזיקה, אוכל ואטרקציות מדליקות אחרות, גם חתן או כלת האירוע, וגם החברים מהכיתה – כולם ייצאו עם חיוך גדול על הפנים. הבחירה בחדר הבריחה המתאים היא כולה שלכם, דרך אגב. בידיים שלכם נמצא כעת הכוח להחליט האם האירוע יתקיים בסגנון אינדיאנה ג'ונס, תוך שהילדים נשלחים למשימה בעקבות אחת הדמויות הקלאסיות בקולנוע, או שהם יישלחו לחפש את ביצת הטי-רקס השמורה בפארק היורה. כדי להגיע אל פתרון התעלומה הם יצטרכו לשנס מותניים, להקשיב, להביע עמדה, לנסות, לטעות, לחשוב ולאסוף כל שביב מידע וכל רמז שמסתתר בחדר. בסוף החוויה, כשהם יצאו החוצה מלאי אדרנלין ומרץ, הם ימשיכו לחגוג וליהנות יחד ברחבי המתחם המגוון והמרתק.Call Now Button
שינוי גודל גופנים