החוויה הייחודית של אסקייפ רום

החוויה הייחודית של אסקייפ רום

החוויה הייחודית של אסקייפ רום

חובבי סרטי המתח והמסתורין בוודאי מכירים היטב את ההנאה הרבה הגלומה בצפייה. לא רק שאתם זוכים לצפות בסרט מושקע עם תפאורה מדויקת ומשחק איכותי, אתם גם מרגישים למשך כשעה וחצי כאילו אתם ממש שם, מנסים יחד עם הגיבורים לפצח את החידות ולהגיע אל הפתרון. אתם מנסים לנחש מי הרוצח, מי גנב את הזהב מהכספת או איפה נמצא אותו פריט ארכיאולוגי נדיר שנעלם מהמוזיאון. אתם מלאי אדרנלין מבלי שזזתם כלל מהכיסא, מרגישים שיכולתם גם אתם לעמוד באתגר זהה. אם אתם מזדהים עם התיאור הזה הגיע הזמן שתקומו מהכורסא הנוחה, תניחו את קערת הפופקורן בצד ותצאו גם אתם אל המסע המלהיב שנקרא אסקייפ רום, זה שיגשים לכם את הפנטזיה ויאפשר לכם להיות הדמות הראשית בסרט המתח והמסתורין שלכם.

מוכנים? צאו לדרך!

חדרי בריחה זוכים בשנים האחרונות לפופולאריות אדירה בעולם כולו וכמובן בישראל, בעיקר משום שמדובר בחוויה מאוד ממכרת ומאוד מהנה. קבוצות של חברים, משפחות וקולגות, כולם מגיעים אל החדר הזה, מקבלים הנחיות ומכשיר קשר ויוצאים לדרך בניסיון לגלות בעצמם איך יוצאים מהחדר, איך פותרים את התעלומה ואיך כל הרמזים השונים קשורים אלה לאלה. מפעיל החדר יהיה תמיד זמין עבורכם כדי לספק רמזים וייעץ לכם בתהליך, אבל פתרון המשימה כולו על כתפיכם. כדי שתוכלו לעמוד באתגר בהצלחה מומלץ שתחשבו מחוץ לקופסה, שתבחנו כל פריט כאילו היה הוא חלק בלתי נפרד מכתבי החידה, ובעיקר – שתתייעצו עם חברי הצוות שלכם. אם יש יתרון לחדר הבריחה מעבר להנאה האדירה ולכיף האינסופי שהוא מציע, הרי שמדובר בהזדמנות לחזק את הקשר, ללמוד לעבוד ביחד, לשתף פעולה ולגלות עד כמה החברים והקולגות שלכם יצירתיים, חכמים ומוכשרים, מה שלעיתים נדמה לנו מובן מאיליו אבל ברגעים כאלה נעשה ברור יותר וחשוב אף יותר.

עבודת צוות חשובה

כאמור, חדרי בריחה הם הזדמנות מעולה עבור חברי הצוות לשתף פעולה וללמוד לעבוד יחד, וזוהי בדיוק הסיבה לכך שארגונים רבים בוחרים בחדרי הבריחה כאטרקציה מרכזית בימי גיבוש. במסגרת הפעילות המשותפת לומדים חברי הצוות לעבוד יחד לעבר השגת מטרה משותפת, וכדי להגיע לשם הם צוברים כלים חשובים – הם עוסקים בסיעור מוחות, לומדים להקשיב, מביעים עמדות, מתנסים ומגלים שמותר גם לטעות ואפשר לתקן. הם לומדים לשתף פעולה, לעבוד יחד ולפעול לא מתוך תחרות אלא מתוך מטרה שמשותפת לכולם. כשהם מגיעים אל הפתרון הם גם לומדים שלא היו יכולים לעשות זאת לבד, מה שאומר שהשלם גדול מסך חלקיו וזהו שיעור חשוב לכל קבוצה באשר היא, ולקבוצות עובדים במיוחד, בעיקר כאשר הנהלת הארגון מבקשת להעשיר עבור עובדיה את ההתנסות ולתת להם להגיע אל המסקנות שלהם בעצמם, בדרך מהנה ומאתגרת.Call Now Button
שינוי גודל גופנים