אז איך יוצאים מחדר הבריחה בפחות משעה?

אז איך יוצאים מחדר הבריחה בפחות משעה?

כדי להשלים את האתגר שנקרא: "חדר בריחה" אתם לא צריכים דוקטורט, וגם לא תואר ראשון. למעשה, עם מחשבה יצירתית וכמה חברים טובים תוכלו לעשות את זה ממש בקלות. מי יודע, אולי אפילו תשברו שיא ותשלימו את ההרפתקה הזו בזמן קצר במיוחד?

לפני הכל: הכירו את הקולגות שלכם

כשאתם מגיעים לחדר הבריחה, אתם לא מגיעים אליו לבד. למעשה, לרוב חדרי הבריחה תגיעו כחלק מקבוצה שמונה עד שישה ואף שמונה אנשים, וזה יתרון משמעותי. אתם בוודאי מכירים את השותפים שלכם למשימה ברמה כזו או אחרת, ואתם יודעים מי יכול לעשות מה. חבר אחד יחפש רמזים, האחר יפצח חידות מתמטיות והשלישי יפתור חידות לשון. שיתוף פעולה הוא שם המשחק, וכשאתם מגיעים אל enigma escape rooms רצוי שתגיעו מוכנים להפשיל שרוולים ולעבוד יחד.

אל תתעכבו על רמז אחד

במקום לבהות ברמז שלפניכם במשך דקות ארוכות, הפנו את החידה לחברים שלכם ותנו להם לנסות את מזלם. יכול להיות שיהיה להם רעיון יצירתי ומפתיע. גם אם אתם לא מצליחים לפצח קוד מסוים זה ממש לא אומר עליכם שום דבר, זה רק אומר שכל אחד טוב קצת יותר בתחום אחר, והדרך הטובה ביותר ללמוד היא דרך אחרים, אז תנו להם להיות חלק מזה.

חשבו מחוץ לקופסה

בחדר כל פרט קטן יכול להתגלות כרמז. אם יש בחדר מראה, בחנו אותה ובדקו האם יש פרט אחר בחלל שייראה הגיוני יותר במבט הפוך (דרך הראי), ואולי אפשר להזיז אותה כדי לגלות מאחורי עוד רמז בלתי צפוי? אם מצאתם מספר, אולי יש מספרים נוספים בחדר ויחד תוכלו להרכיב קוד לפתיחת מנעול או כספת? יצירתיות היא כלי משמעותי בפתרון החידות השונות.

הרעיון המשוגע ביותר יכול להיות הגיוני

גם אם נדמה לכם שהרעיונות שנזרקו לאוויר הם רעיונות מופרכים עם קשר מקרי לחלוטין למציאות, יכול מאוד להיות שדווקא הרעיונות ההזויים ביותר הם הנכונים ביותר. בקיצור, אל תפסלו את ההצעות המשונות של החברים שלכם, תנו צ'אנס לכל רעיון, ואולי תהיה לכם השראה לעוד פתרון יצירתי במיוחד.

אל תתייאשו ואל תילחצו

בהנחה שאתם לא מחפשים חידות קלות שתפתרו בתוך עשר שניות, האתגר הוא בהחלט חיובי וכדאי שתאמצו אותו. אז אל תתייאשו אם משהו לא הולך, נסו לשנות גישה, הישארו אופטימיים ואם אתם נתקעים אפשר ואף רצוי לקבל טיפ מחברי הצוות. הם שם בדיוק בשביל זה.Call Now Button
שינוי גודל גופנים